2021 Program

Dünya Yatırımcı Haftası

1. Gün Programı

4 EKİM 2021

09:45-17:45

 

09:45-11:00

Açılış Konuşmaları ve Gong Töreni

11:00-12:00

Halka Açık Şirketler Açısından Sürdürülebilirlik İlkelerini Uzmanına Sor

 

1. Oturum

Moderatör
Mine İzmirli
1. Konuşmacı
Can Akıncılar
2. Konuşmacı
Erhan Çalışkan
3. Konuşmacı
Banu Buğdayoğlu Yılmaz
13:00-14:00

Kitle Fonlamasını Uzmanına Sor

 

2. Oturum

Moderatör
Ali Çebi
1. Konuşmacı
H. Ebru Töremiş
2. Konuşmacı
Dr. M. Aslı Küçükgüngör
3. Konuşmacı
Ebru Şar Koçak
4. Konuşmacı
Özgür Uysal
14:15-15:15

Bireysel Emeklilik Sistemi Kapsamında Portföy Yönetimini Uzmanına Sor

 

3. Oturum

Moderatör
Burak Arslanpay
1. Konuşmacı
Fatih Bozkurt
2. Konuşmacı
Haluk Özek
3. Konuşmacı
Yiğit Gözübüyük
15:30-16:30

Halka Açık Şirketler İçin Yatırımcı İlişkileri Bölümü’nün Önemini Uzmanına Sor

 

4. Oturum

Moderatör
Barlas Akıncı
1. Konuşmacı
Müge Yücel
2. Konuşmacı
Ozan Altan
3. Konuşmacı
Işıl Bük
16:45-17:45

Finans Sektöründe Staj ve Kariyeri Uzmanına Sor

 

5. Oturum

Moderatör
Çağlar Çabuk
1. Konuşmacı
Aslı Abacı
2. Konuşmacı
Berrin Cankay
3. Konuşmacı
Emine Erbaş
2. Gün Programı

6 EKİM 2021

10:00-17:00

 

10:00-11:00

Hisse Senedi Sahiplerinin Haklarını ve İşlem Görme Kurallarını Uzmanına Sor

 

1. Oturum

Moderatör
Mert Yılmaz
1. Konuşmacı
R. Sanem Üzeler Demirağ
2. Konuşmacı
Ayşe Şebnem Tufan
3. Konuşmacı
Veysel Eraslan
11:15-12:15

Yapay Zekanın Sermaye Piyasasında Kullanımını Uzmanına Sor

 

2. Oturum

Moderatör
Cem Tutar
1. Konuşmacı
Dr. Şadi Evren Şeker
2. Konuşmacı
Esra Ulaşan
3. Konuşmacı
Vahdet Ünal
13:30-14:30

Girişimciler İçin Alternatif Finansman Kaynaklarını Uzmanına Sor

 

3. Oturum

Moderatör
Hulusi Berik
1. Konuşmacı
Attila Köksal
     2. Konuşmacı                           3.Konuşmacı
Av. Burçak Ünsal                           Kenan Çolpan
14:45-15:45

Tarım Emtiasına Elektronik Ürün Senedi ile Yatırımı Uzmanına Sor

 

4. Oturum

Moderatör
Dr. Necla İ. Küçükçolak
1. Konuşmacı
Selim İnce
2. Konuşmacı
Nesrin Özkurt
3. Konuşmacı
Kenan Turan
4. Konuşmacı
Gül Özcan
16:00-17:00

Algoritmik Alım Satım İşlemlerini Uzmanına Sor

 

5. Oturum

Moderatör
Gökhan Şen
1. Konuşmacı
Sezai Kılıç
2. Konuşmacı
Hüseyin Akseki
3. Konuşmacı
Güray Nur

 

3. Gün Programı

8 EKİM 2021

10:00-17:00

 

10:00-11:00

Sürdürülebilir Finansman Araçlarının İhracını Uzmanına Sor

 

1. Oturum

Moderatör
Mine Uzun
1. Konuşmacı
Seçil Sayın Kutluca
2. Konuşmacı
Dilan Pamir
3. Konuşmacı
Onur Aksoy
11:15-12:15

Elektronik Genel Kurul ve Yönetim Kurulunu Uzmanına Sor

 

2. Oturum

Moderatör
Av. Ümit Yayla
1. Konuşmacı
Özgür Bülbül
2. Konuşmacı
Gökçe İliriş
3. Konuşmacı
Fidan Ağbaba Karabulut
13:30-14:30

Blokzincir ve Akıllı Sözleşmeleri Uzmanına Sor

 

3. Oturum

Moderatör
Uğur Kağan Dinçsoy
1. Konuşmacı
Burak Görmez
2. Konuşmacı
İlyas Daşkaya
3. Konuşmacı
Mahir Kubilay Dağlı
14:45-15:45

Vadeli İşlem Sözleşmesi Sahiplerinin Haklarını ve İşlem Görme Kurallarını Uzmanına Sor

 

4. Oturum

Moderatör
Dr. Nuri Sevgen
1. Konuşmacı
Dilara Kankoç Aydın
2. Konuşmacı 
Yaprak Turan
3. Konuşmacı 
Dr. Tolga Uysal
16:00-17:00

Z Kuşağının Finans Sektörüne Adaptasyonunu Uzmanına Sor

 

5. Oturum

Moderatör
Sercan Uzun
1. Konuşmacı
Funda Acarşeki
2. Konuşmacı
Filiz Demiröz
3. Konuşmacı
İlknur Üner